שירותי המחשוב של בר-טק

בר-טק פתרונות מתקדמים מספקת לכם מגוון רחב של שירותי מחשוב מקצועיים ומגוון רחב של פתרונות IT מתקדמים שיצעידו את העסק שלכם קדימה.
בעידן הטכנולוגי המתקדם בו אנו חיים, כל עסק חייב לעמוד בראש סולם הטכנולוגיה, ולהתפתח יחד איתה על מנת לנהל את העסק ואת זרמי המידע בתוכו בצורה נכונה וטובה יותר. שירותי ה IT המתקדמים של בר טק מאפשרים לכם להתחבר לעידן החדש, ולקבל התאמות ושינויים באופן קבוע על מנת שתוכלו לשדרג את אופן העבודה שלכם ולנצל את התקדמות הטכנולוגיה לטובת קידום העסק שלכם.

אבטחת מידע

אחת הפגיעות החמורות ביותר שיכולה להתרחש בכל עסק היא דליפת מידע. בין אם המידע נפרץ על ידי מתחרים או אפילו על ידי גורמים המעוניינים לגרום לנזק בלבד, כל פרצה באבטחת המידע יכולה להיות חמורה ובעלת השלכות קשות על העסק.
לכן, כדי שתוכלו להיות בטוחים כי העסק שלכם תמיד מוגן, והעברת הנתונים בין מחשבי החברה מבוצעת באופן שמור ובטוח, פנו אלינו ונשמח להציע לכם שירותי אבטחת מידע מהמובילים בישראל!

אינטרנט אלחוטי מאובטח

היום כמעט כולם כבר יודעים שבבסיסו, אינטרנט אלחוטי הוא פחות מאובטח לעומת חיבור אינטרנט קווי. המידע הזה נכון, אך לא מוחלט. אם תרצו להמשיך לעשות שימוש בשירותי אינטרנט אלחוטיים, בין אם זה בשל חוסר בתשתית מתאימה להתקנה של חיבורים קוויים או בשל כל בעיה אחרת, אנו נסייע לכם להפוך את הרשת שלכם להרבה יותר בטוחה ולאפשר לכם להיות בטוחים כי המידע המועבר באמצעות האינטרנט האלחוטי בעסק שלכם נשאר שמור ומוגן.

ציוד חומר ותוכנה

בר-טק מציעה מגוון רחב של ציוד חומרה ותוכנה מהמתקדמים והיציבים ביותר בשוק, וממגוון רחב של יצרנים, מה שיאפשר לכם לתפעל את העסק שלכם באופן מוצלח ונוח יותר. הצוות המקצועי שלנו יעניק לכם ייעוץ מקיף ומדויק אשר יאפשר לכם לבחור את הציוד הנכון והמתאים ביותר עבור העסק שלכם, בין אם מדובר ברכישת חומרה, שרתים ארגוניים, מערכות אחסון וגיבוי, פתרונות לגישה מרחוק ושולחנות עבודה מרוחקים וכמובן, מערכות אבטחה מהתקדמות ביותר.

קישוריות VPN בין עסקים

רשת VPN הינה רשת וירטואלית פרטית. מדובר בשיטה בה יוצרים חיבור פרטי מאובטח על גבי רשת ציבורית וכך ניתן לחבר רשתות LAN יחד על רשת האינטרנט או רשת ציבורית אחרת או ניתן ליצור חיבורים מרוחקים באופן מאובטח יותר.
באמצעות רשתות VPN ארגונים ועסקים יכולים להרחיב את היכולת הארגונית שלהם ולהוזיל את העלויות, כמו לדוגמא – חיבור בין כלל סניפים של רשת בפריסה ארצית. ללא רשת VPN, יהיה צורך בהשכרה או רכישה של קווי תקשורת ותכנון של הרשת בצורה מורכבת, מה שעולה לא מעט וגם דורש הרבה זמן. לעומת זאת, באמצעות הקמה של VPN ניתן לפשט את התהליך ולבצע את הקישוריות בקלות ובעלויות נמוכות משמעותית.

מעוניינים לשמוע עוד על שירותי מחשוב שלנו?

צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם