הענן של בר-טק

בעידן הטכנולוגי המתקדם של היום, עידן בו כל עסק מבוסס על מערכות מחשוב מתקדמות ועל מערכות דאטה מגוונות, שירותי ענן הפכו להיות חיוניים מאוד לכל בית עסק. באמצעות שירותי ענן ארגונים יכולים לחסוך באופן משמעותי בהוצאות על מערכות המחשוב בארגון שלכם, לנהל טוב יותר את מאגרי המידע ואת העובדים וליצור מהלך עבודה יעיל יותר אשר יתרום משמעותית לקידום הארגון.

טכנולוגיות אינטליגנציה עסקית מתקדמות מאפשרות לך לקבל התאמה מלאה לצרכים של העסק שלך, ולהשתמש בשירותי ענן מתקדמים על מנת לנהל את העסק באופן נכון ויעיל יותר.

תמיד להיות צעד קדימה

שירותי ענן מאפשרים לכם להיות תמיד צעד אחד קדימה. המערכת מתעדכנת באופן קבוע ובתדירות גבוהה וחושפת אתכם לחידושים המשמעותיים וההתקדמות הבלתי פוסקת בתחום. כאשר אתם משתמשים בשירותי ענן מקצועיים אתם מאפשרים לעסק שלכם להתקדם יחד עם הטכנולוגיה, ולא להשאר מאחור, להפוך את העסק שלכם להרבה יותר מקצועי, הרבה יותר מתקדם והרבה יותר נוח לניהול.

הדרכות מקצועיות

הצוות שלנו נמצא כאן עבורכם בכל שלב, בין אם בשלבים הראשונים של תכנון המערכת וההתאמה לצרכים שלכם, דרך ההתקנה של המערכת וגם לאחר מכן. בכל בעיה, שאלה, תקלה או דרישה, תמיד יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל את המידע הטוב והמקצועי ביותר בתחום.

כיצד נשמר המידע שלכם בשירותי הענן?

שירותי הענן שלנו מאפשרים לכם לאחסן את המידע העסקי היקר שלכם על שרתים המאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, וכוללים גיבוי בזמן אמת כך שלא יהיה סיכון לאיבוד מידע חשוב. אנו מציעים מגוון פתרונות ענן לעסקים וכך מתאימים לכל עסק את הפתרון הייחודי עבורו בהתאמה לסוג המידע אותו הוא מאחסן.

ללא שירותי ענן מקצועיים, העסק שלכם, והמידע החיוני לתפעול העסק באופן שוטף, חשופים ללא מעט סיכונים, דליפות או בעיות דומות, ומדובר בנושאים שיכולים להשפיע מאוד על העסק. כל דליפת מידע או איבוד מידע חשוב יכולים להשבית את העסק, לגרום להפסקה של פרויקטים חשובים ולהוביל להפסדים כספיים לא קטנים. לכן חשוב להשתמש בשירותי ענן מקצועיים ולשמור על המידע שלכם בטוח ומוגן.

מהו שרת וירטואלי VPS?

שרת וירטואלי, VPS, הינו שרת המציע פתרון נוח, יעיל וחכם לצורך אחסון של מידע כאשר יש צורך בתעבורה גבוהה או שימוש במשאבים רבים המצריכים שטח דיסק נרחב או מהירות עיבוד נתונים גבוהה במיוחד. שרת זה מציע לכם את אותן תכונות של שירות הענן, יחד עם אבטחה גבוהה, אחסון בשטח נרחב, גיבוי בזמן אמת ויצירת התאמות אישיות על פי הצרכים שלכם ושל העסק שלכם.

מעוניינים לשמוע עוד על שירותי הענן שלנו?

צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם